سخن رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش

پنجشنبه 25 بهمن 1397

بسمه تعالی

خداوند متعال را شاکر و سپاسگزارم که امکان خدمتگزاری درعرصه ورزش جزیره زیبای کیش را برایم مهیا نموده است، اعتقاد اینجانب به عنوان رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی برای ارائه خدمات به ورزشکاران در همه رشته های ورزشی و همچنین خدمات تفریحی دریایی به  کیشوندان و گردشگران گرامی ، داشتن تجربه، تخصص و از همه مهمتر اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است. از این رو بنده و همکاران این مرکز در راستای تکریم ارباب رجوع با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های ورزشکاران، کیشوندان و گردشگران گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های شما بزرگواران، مناسب ترین خدمات را ارائه دهیم.
از این رو با عنایت به اصل ترویج ورزش و تربیت بدنی که به عنوان یکی از اساسی ترین شاخص های سلامت جسم و روح جامعه محسوب می شود، تلاش خواهیم کرد تا این مهم را با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مرکز ورزش و تفریحات سالم جزیره زیبای کیش را بعنوان قطب بزرگی از ورزش کشورعزیزمان ایران معرفی نمائیم. 
امید است با اتکال به خداوند منان و مساعدت سازمان منطقه آزاد کیش بتوانیم با برنامه ریزی صحیح و رویکردی نوین گامهای بزرگتری در جهت ارتقاء سلامت هموطنان و به اهتزار درآمدن هر چه بیشتر پرچم کشور عزیزمان ایران در میادین بین المللی برداریم.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076