کمپ مناسب نیاز تیم‌های ملی و باشگاهی کشور

شنبه 22 آبان 1400

ایجاد کمپ مناسب نیاز تیم‌های ملی و باشگاهی کشور است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم‌های ملی و باشگاهی نیازمند یک کمپ منسجم برای برپایی اردو‌های تدارکاتی هستند.

 به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات کیش، عزیزی خادم در سفر به جزیره کیش گفت:  در جزیره کیش اقداماتی در خصوص تیم ملی فوتبال انجام شده بود و اردوی قبل از سفر به بحرین در این جزیره برگزار شد.

وی گفت: با توجه به امکاناتی که در جزیره کیش وجود دارد و برگزاری دو جلسه با جناب آقای محمد دبیر شورایعالی مناطق آزاد در خصوص تیم ملی، قرار شد در همین سفر در جلسه‌ ویدئو کنفرانسی که آقای سعید محمد نیز شرکت داشته باشند  انشالله یک قدم بسیار مهمی برداشته بشود.

وی گفت: برای اردوی تیم‌های ملی فوتبال ایران یک تعامل جدید و فصل نو بین ورزش فوتبال کشور و مناطق آزاد به خصوص جزیره کیش پیوند خورده است.

عزیزی خادم گفت: انشاالله بتوانیم از ظرفیت و موقعیت این جزیره هم در راستای جام جهانی و هم در راستای تیم‌های ملی برای آماده سازی استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه همیشه یکی از پایه مسابقات در حوزه تیم‌های ملی کشور‌های حوزه خلیج فارس هستند، افزود: تیم‌های ملی نیازمند یک کمپ منسجم برای برپایی اردو‌های تدارکاتی هستند که تیم‌های باشگاهی نیز بتوانند از این فضا استفاده کنند.

وی گفت: من فکر می‌کنم اقدامات تقریباً اصلی انجام شده است و انشاءالله بتوانیم در آینده خیلی خیلی نزدیک با جدیت اراده جدی و قوی آقایان سجادی و سعید محمد بسیار موفقیت‌های خوبی در این زمینه شاهد باشیم.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076