پایان رقابت های تنیس رده های سنی کشور با معرفی قهرمانان

سه شنبه 29 شهریور 1401

رقابت‌های تنیس رده‌های سنی کشور در رده‌های سنی زیر ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال که با حضور بیش از ۵۳۰ شرکت کننده در بخش دختران و پسران از ۱۷ شهریور در کیش آغاز شده بود امروز با انجام دیدارهای نهایی بکار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ، در گروه دختران به ترتیب در رده سنی زیر ۱۰ سال الینا فرمانبر، لاوین حکیمی و سوگند عالی شاهی مشترکا با آرمیتا عزت نژاد اول تا سوم شدند.

در رده سنی زیر ۱۲ سال نیز آندیا سالاری، ارغوان امیرخانلو و ملینا عباس زاده به طور مشترک با الینا فرمانبر و رده سنی زیر ۱۴ سال آیلین محمدیان فر، مهرسا محمد رحیمی و نوژین نیک پور مشترک با سارینا داوری دولت آبادی برتر شدند.

مهرانا سلیمانی پور، سارینا داوری دولت آبادی و آیلین محمدیان نفر مشترک با مهرسا محمد رحیمی نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۶ سال و هانا سلطانی، هلیا پرستوک و ارغوان سپهر و آیتاج اوگی نژاد نیز نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۸ سال دختران را کسب کردند.

در گروه پسران نفرات اول تا سوم به ترتیب در رده سنی زیر ۱۰ سال شامل امیرکسری رنجبر، محمد رادین تقوی، آراد عبدی شیشه گران مشترک با پارسال ذوالفقاری در رده سنی زیر ۱۲ سال شامل آریا شعبان نژاد، امیر حسین باربد، بردیا چوبینه و امیر طا‌ها ارمیون مشترک با بردیا چوبینه و رده سنی زیر ۱۴ سال شامل سام عطاران، فربد ایمانی، علی تقی زاده مشترک با سهیل برخوردار بودند.

پارسا فرقانی، بردیا شریفی اصفهانی و بردیا دانشفر مشترک با مهرداد منصوری نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۶ سال و پارسا فرقانی، سامان رضاییان و مهراد منصوری و بردیا ضیایی نیز نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۸ سال پسران بودند.

در بخش ۲ نفره زیر ۱۸ سال نیز بریا شریفی و دانیال ابدی، بردیا دانشور و یاسین حاجیلویی به صورت مشترک رتبه‌های اول و دوم و در بخش زیر ۱۴ سال سروش معدنچیان و علی تقی زاده و سهیل برخوردار و فربد ایمانی نیز به صورت مشترک به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076