حفظ هویت و استقلال موسسه ورزش کیش

سه شنبه 27 مهر 1400

هویت و استقلال موسسه ورزش کیش حفظ می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تصویب تبدیل موسسه ورزش به مرکز، در نتیجه‌ی محدودیت‌های مالی گفت: تمام سعی خود را کرده‌ایم که هویت و استقلال این مرکز حفظ شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، مدیرعامل این مرکز را مدیری موفق، کاری، وفادار و بدون‌حاشیه دانست و اظهار داشت: وی با حداقل‌ها بهترین خدمات را ارائه‌ داده است و جزیره کیش باید با نگاه سرمایه‌گذاری منابع بیشتری را در اختیار او قرار دهد چرا که قطعا برداشت بهتری خواهد شد.

جعفر آهنگران با بیان این مطلب که فرضی‌پور صلاحیت کارهای بیشتر و بهتری دارد، برای او آرزوی موفقیت کرد و افزود: روابط وی با حوزه‌های مختلف ورزش در کشور نتیجه‌بخش بوده و هرگز در ارتقای رتبه ورزشی کیش کم نگذاشته است.

او با اشاره به تبدیل موسسه ورزش به مرکز، در نتیجه‌ی محدودیت‌های مالی گفت: تمام سعی خود را کرده‌ایم که هویت و استقلال این مرکز حفظ شود.

در ادامه، مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز خود را سرباز کیش نامید و گفت: توجه مدیرعامل سازمان به حوزه ورزش و تفریحات کیش، انگیزه‌ی کارکنان این حوزه را دوچندان کرد.

فرضی‌پور با اشاره به برگزاری ۴۲ اردوی تیم‌ملی در کیش افزود: میزبانی مسابقات قهرمانی کشوری انتخابات تیم‌ملی پرورش اندام، مسابقات بین‌المللی اسکواش، اردوی تیم‌ملی فوتبال، میزبانی مسابقات المپیک ناشنوایان، مسابقات نابینایان ایران_ روسیه از دیگر افتخارات مدت اخیر حوزه ورزش در کیش می‌باشد.
وی با اشاره به برگزاری اولین جلسه هیئت‌های ورزشی بعد از ۱۲ سال، و عملی‌شدن تمام وعده‌های این حوزه، افزود: همچنین دوره‌های آموزشی مربیگری، داوری، ارتقا، دانش‌افزایی طی ۲۰سال گذشته بی‌سابقه بوده به همت هیئت فوتبال برگزار شده است.

فرضی‌پور همچنین از ایجاد خوابگاه ۲۰تخته در کیش خبر، و ادامه داد: موزه‌ی ورزش، مرکز آموزش و استعدادیابی و کتابخانه‌ی ورزشی در دهکده المپیک از دیگر خدمات این دوره بوده‌اند.

وی با تاکید بر مناسبات و ارتباطات موسسه ورزش با وزارت ورزش کشور، برگزاری اردوها و مسابقات ورزشی را نتیجه نگاه مثبت و دوراندیشی حوزه‌ی مدیرعامل سازمان دانست و ضمن اشاره به اتفاقات مثبت در حوزه حقوق و دستمزد کارکنان این موسسه با تاکید بر ارائه یارانه‌های ورزشی و تفریحاتی به کیشوندان در راستای هدفمندسازی یارانه‌های ورزشی افزود: در کیش به ازای هر نفر سه میلیون و چهارصد هزار تومان یارانه از طرف سازمان منطقه آزاد کیش پرداخت می‌شود و دریافتی موسسه ورزش از هر نفر حدود ۲۰۰هزار تومان می‌باشد.
فرضی‌پور با مثال شهریه‌ی ۱۵ هزارتومانی برای ۱۲ جلسه‌ی ورزشی همراه با مربی تصریح کرد: برای استفاده از پلاژ نیز سوبسید ۳۸هزار تومانی برای کیشوندان درنظر گرفته شده است.

وی با عنوان پرداخت ۱۵میلیارد تومان یارانه در حوزه ورزش قهرمانی کشور نیز، با تاکید بر اهمیت دیپلماسی ورزشی در جهان، ادامه داد: در این حوزه جزیره کیش در کشور پهناور ایران حرف اول را می‌زند. وی تاکید کرد تاکنون ریالی بابت برگزاری هیچ اردو و مسابقه‌ای از وزارت ورزش دریافت نشده و با در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات لازم، به آنها کمک هم شده است.

محمد ثاقب‌فرد، سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل نیز با اشاره به نگاه بلند و دوراندیشانه و برنامه‌های راهبردی فرضی‌پور برای آینده ورزش کیش، تاکید کرد: این موسسه چراغ ورزش را در دوران کرونا در کیش روشن نگاه داشت و با تشکیل کمیته اقتصاد در ورزش، امید به سوددهی این حوزه هم می‌رود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت هفته تربیت‌بدنی در بازدید از موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ضمن بازدید از کلیه‌ی بخش‌های اداری، مالی، کارگزینی، اجرایی، ورزش بانوان، حراست، نگهبانی، استعدادیابی با اهدای شاخه گل از همه‌ی کارکنان این مرکز تقدیر کرد.

اهدای لوح تقدیر توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم و بالعکس، بخش پایانی این بازدید بود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076