جزیره کیش پایگاه تیم های ملی فوتبال در سطح کشور

سه شنبه 18 آبان 1400

دیدار مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از اردوی تیم ملی فوتبال بانوان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، زیرساخت های ورزشی، جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی جزیره را زمینه ساز تبدیل شدن این منطقه به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شامگاه سه شنبه 18 آبان در بازدید از اردوی تمرینی تیم ملی فوتبال بانوان کشور در زمین فوتبال شماره یک مجموعه المپیک، برقابلیت تبدیل شدن منطقه آزاد کیش به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور تاکید کرد و اظهار داشت: جزیره کیش با برخورداری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود می تواند شمار زیادی از فوتبالیست های کشور را به این منطقه جذب کند.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که تیم ملی فوتبال بانوان کشور در اردوی تمرینی خود به میزبانی جزیره کیش از روحیه خوبی برخوردار هستند، گفت: طبق دستور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، تدارکات خوبی توسط سازمان منطقه آزاد کیش در حال انجام است.
جعفر آهنگران با اشاره به این که برای ارتقاء تجهیزات و امکانات مورد نیاز تیم ملی نیاز به منابع مالی است، افزود: باید نسبت به جذب اسپانسرهای قوی اقدام شود و تحقق این مهم مستلزم فعال سازی بازایابی فدراسیون است.
آهنگران در ادامه سخنان خود تصریح کرد: تیم فوتبال بانوان کیش برای افتخار آفرینی در مسابقات از حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش بهره مند خواهند شد و این مهم در بودجه سال آینده نیز پیش بینی می شود.
وی بر لزوم تقویت تیم فوتبال بانوان کیش تاکید کرد و گفت: تیم فوتبال بانوان کیش باید از کمک های حمایتی سازمان بهره مند شوند تا بتوانند در مسابقات متعدد نقش آفرینی کنند.
مریم ایران دوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشور ضمن قدردانی از میزبانی شایسته منطقه آزاد کیش، اظهار داشت: اهتمام ویژه سازمان منطقه آزاد کیش سبب افزایش انگیزه تیم ملی فوتبال بانوان ایران می شود.
ایران دوست در خصوص انتخاب جزیره کیش به عنوان اردوی تمرینی تیم ملی فوتبال بانوان کشور، گفت: به جای سفر به اردوهای تمرینی خارج از کشور می توانیم با ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در جزیره؛ تمرینات خیلی خوبی را در این منطقه آغاز کنیم.
وی با اشاره به این که تمرینات خود را بر اساس برنامه ریزی انجام شده در جزیره کیش آغاز کردیم، افزود: بازیکنان به خاطر آماده سازی و حضور در لیگ برتر بیشتر روی تمرینات پیشگیری از آسیب ها متمرکز هستند.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشور در خصوص همسان سازی با شرایط آب و هوایی، اظهار داشت:  طبق برنامه قصد داریم دی ماه امسال نیز اردوی تمرینی خود را در جزیره کیش برگزار کنیم تا بتوانیم بازیکنان را به آن درجه ای که مورد نظر کادر فنی است برسانیم.
وی بیان داشت: با حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش و برنامه ریزی های دیداری دوستانه با تیم ملی ازبکستان در کیش برگزار خواهیم نمود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076