بازدید ماریو توت از امکانات ورزش کیش

دوشنبه 3 خرداد 1400

ماریو توت دستیار اسکوچیچ برای ارزیابی امکانات ورزشی و چمن مجموعه المپیک به جزیره کیش سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، درحالیکه اسکوچیچ قبل از برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال قصد سفر به کیش را داشت ، اما مسئولان ورزشی  کیش دیروز میزبان ماریو توت دستیار دراگان اسکوچیچ شدند.

وحید هاشمیان و ماریو توت برای ارزیابی نهایی زمین چمن مجموعه ورزشی المپیک و امکانات تمرینی به جزیره کیش سفر کردند.

دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال پس از بازدید ازامکانات ورزشی این جزیره برای میزبانی از تیم ملی فوتبال، وضعیت چمن زمین مجموعه المپیک را مطلوب ارزیابی کردو گفت: امکانات ورزشی کیش از استاندارد‌های مطلوبی برخوردار است تنها چمن و نور ورزشگاه نیازمند رسیدگی‌های بیشتر بود که خوشبختانه این موضوع با تلاش مسئولان ورزش کیش برطرف شده است.

عزیزاله فرضی پور مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با اشاره به مکاتبه فدراسیون فوتبال با سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در این جزیره گفت: با دستور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد و پیگیری‌های بعمل آمده، کارگروه‌های تخصصی با هدف آماده سازی فضا‌های مورد نیاز تیم ملی فوتبال در کیش تشکیل شد .
وی با بیان اینکه چمن و نور ورزشگاه المپیک کیش از موارد مورد تاکید سرمربی تیم فوتبال در سفر به کیش بود افزود: با بهره گیری از توان و تخصص نیرو‌های بومی ایرادات ورزشگاه رفع و ورزشگاه المپیک کیش در حال حاضر در بهترین وضعیت برای میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورقرار دارد.
تیم ملی فوتبال روز‌های ۴ و ۵ خرداد تمرینات خود را تهران برگزار و صبح روز ۶ خرداد راهی کیش می‌شود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076