کیش میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی غواصی

پنجشنبه 10 تیر 1400

کیش میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی غواصی خواهد بود

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون گفت : اگر با مشکلی مواجه نشویم مسابقات انتخابی تیم ملی غواصی را مرداد در جزیره کیش برگزار خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و به نقل از فدراسیون نجات غریق و غواصی ، مهدی حیدری در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا، پیش‌بینی کرده بودیم که مسابقات بین‌المللی نجات غریق  که هر دو سال یک بار برگزار می‌شود، امسال برگزار نمی شود ، اما برای اولین بار در نظر داریم تیم غواصی را به مسابقات جهانی در ترکیه اعزام کنیم.
وی درخصوص برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی غواصی اظهار داشت : قرار است این مسابقات مردادماه در جزیره کیش برگزار شود. با توجه به شرایط نامطلوب استان‌های جنوب کشور از نظر شیوع کرونا که در شرایط سیاه قرار دارند، اگر با مشکلی مواجه نشویم مسابقات انتخابی را مرداد در جزیره کیش برگزار خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی درباره برنامه تمرینی تیم ملی خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم تا پس از برگزاری مسابقات انتخابی، تیم ملی غواصی را برای شرکت در رقابت‌های جهانی ترکیه آماده کنیم که این مسابقات آبان ماه برگزار می‌شود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076