کیش میزبان دوازدهمین کنگره کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه

پنجشنبه 20 خرداد 1400

محمد پرگر مجددا به مدت 4 سال به عنوان رئیس کنفدراسیون فوتبال ناشنوایان انتخاب شد

در جریان دوازدهمین کنگره کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه ، انتخابات این کنفدراسیون در جزیره کیش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ،کنگره دو روزه کنفدراسیون فوتبال ناشنوایان آسیا و  اقیانوسیه با هدف ارائه گزارش عملکرد 4 ساله و برگزاری انتخابات ریاست این کنفدراسیون در جزیره کیش برگزار شد.
 مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان  
در حاشیه این کنگره گفت : در رشته فوتبال، 7 تیم از جمله ایران اعلام آمادگی کردند، و از چند روز گذشته مسابقات در جزیره کیش با همکاری خوب سازمان منطقه آزاد کیش به ویژه  موسسه ورزش و تقریحات سالم آغاز شده است که میزبانی خوب ما  موجب معرفی کیفیت مطلوب این میزبانی درسطح آسیا شد.
وی عنوان کرد: در کنگره کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه در حاشیه مسابقات فوتبال ناشنوایان، با رای اعضای آسیایی محمد پرگر که مسئولیت این کنفدراسیون را بر عهده داشته و با حمایت های بی دریغ خود، ما را یاری کرد به صورت مجدد و به مدت 4 سال به عنوان رئیس کنفدراسیون فوتبال ناشنوایان و احمد فاضل از بحرین به سمت نایب رئیس کنفدراسیون انتخاب شدند.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076