کسب مقام نایب قهرمانی ژیمناست کیش در رقابت های انتخابی تیم ملی ترامپولین

جمعه 3 دی 1400

نماینده کیش در رقابت های انتخابی تیم ملی ترامپولین به نایب قهرمانی ژیمناست دست یافت

محمد سعید آبادی ژیمناست کیش در رقابت های انتخابی تیم ملی که اخیرا در قزوین برگزار شد با کسب عنوان نایب قهرمانی جواز حضور در مسابقات جهانی باکو را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ، رقابت‌های انتخابی تیم ملی ترامپولین با حضور ژیمناست‌هایی از استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، همدان، اصفهان، مرکزی، مازندران و جزیره کیش برگزار شد و در نهایت نفرات برتر این رقابت‌ها مشخص شدند.

آریا مام‌عبدالله، محمد سعیدآبادی، امیرحسین حسینی، متین حاجی، محمدمهدی نجفی، امیررضا مسگری، امیر فراهانی و ابوالفضل کیماسی در رده‌های اول تا هشتم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

ترامپولین یکی از رشته‌های ورزش ژیمناستیک است که بر روی تشک فنری برگزار می‌شود و ورزشکاران با انجام پرش و حرکات نمایشی (پشتک و وارو) امتیاز کسب می‌کنند.
مسابقات این رشته که به صورت یک نفری و ۲ نفری انجام می‌شود برای نخستین‌بار در سال ۲۰۰۰ میلادی به عنوان یکی از بخش‌های ورزش ژیمناستیک به بازی‌های المپیک سیدنی استرالیا راه یافت.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076