کارگاه آموزشی منابع انسانی بزرگترین سرمایه کسب و کارها

یکشنبه 9 آبان 1400

مدیر عامل مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش اعلام کرد: دورهای دانش افزایی در کیش از سر گرفته می شود

دومین کنفرانس آینده پژوهی در قرن جدید؛ کارگاه آموزشی منابع انسانی بزرگترین سرمایه کسب و کارها روزجمعه ۷ آبان درسالن همایش های بین المللی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ، این کارگاه که ۸۰ نفر از مربیان، داوران و مدرسان ورزشی در آن حضور داشتند ، مورد بازدید دکتر جعفر آهنگران  مدیر عامل سازمان قرار گرفت. وی در این بازدید بر تعامل بین ورزش کیش با فدراسیون ها در خصوص برگزاری دوره های آموزشی جهت ارتقاء دانش فنی مربیان و دست اندرکاران ورزشی کیش تاکید کرد

 عزیزاله فرضی پور مدیرعامل این مرکز در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش براساس ماموریت و رسالت خود به عنوان متولی ورزش جزیره برگزاری دوره های آموزشی، ارتقا و دانش افزایی مربیان، داوران ومدرسان  ورزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در این راستا با توجه به کاهش شدت شیوع ویروس و بهبود نسبی وضعیت ،در نظر داریم با رعایت ضوابط بهداشتی دوره های دانش افزایی رشته های ورزشی به صورت عمومی یا تخصصی ، با حضور اساتید کشوری از سر بگیریم.

فرضی پور یادآور شد: انتظار می رود نتیجه این دوره ها در جهت ارتقای مهارت ورزشکاران، داوران و مربیان در میدان‌های ورزشی، توسعه فعالیت های قهرمانی و کسب مدال های ملی و بین المللی در تورنمت های مختلف به نمایش گذاشته شود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076