پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت روز ورزش

دوشنبه 26 مهر 1400

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مهر روز ورزش پیام تبریکی صادر کرد.

در متن پیام عزیزاله فرضی پور  آمده است؛ 

انسان برای رسیدن به کمال انسانیت در مسیر الهی نیاز به تقویت و تربیت روح و وجود انسانی خود را دارد و این امر میسر نمی شود ، مگر با تربیت بدن با ورزش ،که یکی از مکملهای غذایی بدن است

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی ،نقش اساسی و بنیادی در زندگی امروز دارد. ورزش رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

به وسیله ورزش و با نهادینه کردن آن در خانواده ها می توان سلامت افراد و کلیت یک جامعه را تضمین کرد و با ایجاد همدلی و همبستگی ،آنها را به سوی اهداف متعالی تر که همان پیشرفت است، سوق داد.

اینجانب ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش از تمامی زحمات  ،همکاران تلاشگر ، هیئت های ورزشی ، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران، مربیان و حامیان ورزش ، تقدیر و تشکر می کنم و از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش جزیره زیبای کیش از درگاه باری حق تعالی مسئلت می نمایم 

عزیزاله فرضی پور
مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076