پبیام تبریک مدیرعامل موسسه ورزش به مناسبت فرارسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت

دوشنبه 26 مهر 1400

مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با صدور پیامی فرارسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به مردم شریف کیش تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

گرامیداشت هفته وحدت، گرامیداشت اخوت و برادری و تجدید پیمان با اسلام و آرمان‌های نظام اسلامی است.  در جهان امروز که بدخواهان جهان اسلام با تفرقه‌افکنی در میان مسلمین ، برای رسیدن به منافع غیرانسانی خود تلاش می‌کنند، تنها مسیر نیل به پیروزی در مقابل دشمنان جهان اسلام ، باور به‌ضرورت وحدت و اهمیت وحدت کلمه مسلمین و پرهیز از هرگونه اختلاف و مجادله بین مذاهب و اقوام است.

اینجانب فرا رسیدن خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری را  تبریک می گویم.

امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی ، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم و ارتقاء بیش از پیش ورزش  و تندرستی آحاد مردم توفیق داشته باشیم.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076