همکاری صداوسیمای مرکز کیش با موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

درنشست مدیران ورزش با مدیرکل صداوسیمای کیش بر تعامل و همکاری بیشتر دو ارگان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، صبح امروز ۲۹ اردیبهشت عزیزاله فرضی پور مدیرعامل این موسسه با داود سیروس مدیرکل صدا و سیمای کیش  دیدار و گفتگو کرد.  این نشست با حضور جمعی از مسئولان ورزش و رسانه ملی در محل سالن اجتماعات  صدا و سیما برگزارشد، 
در این هم اندیشی راهکارهای استفاده بهینه از ظرفیت صداو سیمای مرکز کیش درجهت معرفی شایسته ورزش کیش و همکاری دو جانبه موسسه ورزش و تفریحات سالم و رسانه ملی  بررسی شد. 
عزیزاله فرضی پوربا اشاره به نقش موثر رسانه ملی در توسعه جنبه های مختلف ورزش کیش و همچنین ارتقاء سطح آگاهی جامعه گفت: معرفی پتانسیل و ظرفیت های جزیره کیش به عنوان قطب ورزش منطقه با همکاری و تعامل دوسویه میسر خواهد بود و ازنگرش خاص مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش درزمینه ضرورت تعامل گسترده با موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، تشکر نمود.

  آقای داوود سیروس مدیرکل  صدا و سیمای مرکز کیش، با بیان توان‌مندی این مرکز در تولید برنامه های ورزشی و نشر اخبار رویدادهای مختلف محلی ، ملی و بین المللی از طریق رسانه ملی برهمکاری و هم‌افزایی این دو نهاد ، تأکید کرد.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076