نفرات برتر مسابقات تیراندازی باکمان هفته تربیت بدنی معرفی شدند

سه شنبه 30 مهر 1398
شب گذشته نفرات برتر مسابقات تیراندازی باکمان در دو بخش بانوان و آقایان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش یکدوره مسابقات تیراندازی باکمان شب گذشته 29 مهر در سایت تخصصی تیراندازی باکمان مجموعه المپیک کیش با حضور 24 تیرانداز در دو بخش بانوان و آقایان و دو رده سنی نوجوانان و آزاد برگزار شد و در پایان در بخش بانوان رده سنی نوجوانان روشا منتظر شهری مقام اول را کسب کرد و یسنا پورماهانی و سوگند رحمانی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند و در رده سنی آزاد فاطمه فیاضی بر سکوی نخست ایستاد، سمیه ماهیگیران و نفیسه مقصودی به ترتیب  بر سکوی های دوم و سوم ایستادند.

در بخش آقایان رده سنی نوجوانان ایلیا فریدونی مقام اول را کسب کرد و پرهام شبانکاره و کیان مرادی به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند. و در رده سنی آزاد دانیال جعفری بر سکوی نخست ایستاد، علی صدرزاده مقام دوم را کسب کرد و رضا پورکلهر مقام سوم این دوره از رقابتها را بدست آورد.

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076