نشست بررسی امور مسابقات کبدی جوانان جهان در جزیره کیش

چهارشنبه 10 مهر 1398
صبح امروز اعضای فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران همراه با دکتر امیری خراسانی با دکتر مظفری جهت آخرین هماهنگی های میزبانی رقابت های کبدی جوانان جهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، صبح امروز دکتر اورسجی رئیس فدراسیون کبدی به همراه جمعی از مسئولین فدراسیون و دکتر امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش به منظور آخرین هماهنگی های لازم جهت برگزاری مسابقات کبدی جوانان جهان به دیدار دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رفتند،که در این دیدار دکتر مظفری ضمن ابراز خرسندی از میزبانی این رویداد جهانی در کیش اظهار داشت: این منطقه آمادگی کامل به منظور برگزاری مسابقات و رویدادهای ملی و بین المللی را در راستای حمایت از ورزش های قهرمانی و معرفی جزیره کیش به عنوان قطب ورزش منطقه در توسعه گردشگری ورزشی را دارد.در ادامه وی عنوان نمود همکاری های لازم در خصوص هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد از سوی سازمان منطقه آزاد کیش به عمل خواهد آمد.

پس از این دیدار جلسه ای پیرامون تقسیم وظایف و هماهنگی های لازم در بخش های مختلف من جمله پوشش خبری، مراسم افتتاحیه و اختتامیه، ترانسفر ورزشکاران خارجی و استقبال فرودگاهی در محل موسسه ورزش و تفریحات سالم برگزار شد و دکتر امیری خراسانی اظهار داشت که این موسسه سعی و تلاش خواهد نمود تا جزیره کیش میزبان شایسته ای برای این رقابتها از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۴ آبان ماه باشد.

در پایان از سوی اورسجی اعلام شد که تیم ملی کبدی ایران جهت آمادگی بیشتر از فردا ۱۱ مهر ماه اردویی را در جزیره کیش برگزار خواهد نمود.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076