نخستین جلسه هماهنگی مسابقات سیلینگ کشور

دوشنبه 29 شهریور 1400

نخستین جلسه هماهنگی مسابقات سیلینگ کشور برگزار شد
 
 نخستین جلسه ستاد برگزاری اولین دوره مسابقات سیلینگ کشور، در محل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، اولین جلسه ستاد برگزاری فستیوال سیلینگ کیش ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش ، و جمعی از مسئولین ورزش در محل این موسسه برگزار شد .

در ابتدا عزیز اله فرضی پوردر خصوص این رویداد گفت:  این فستیوال که در نیمه دوم آبان به مناسبت روز کیش برگزار می شود، قطعاً سرآغاز و نقطه عطفی در ورود جدی جزیره کیش به حوزه سیلینگ و بادبانی خواهد بود.

وی درخصوص لزوم هماهنگی کامل ستاد اجرایی این رویداد گفت: ستاد اجرایی کار بسیار مهم و سختی را در دو ماه آتی پیش رو دارد و ما برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور قدم به مسیر جدیدی گذاشته ایم، اما یقین دارم با توجه به رهنمودهای مقام عالی وزارت ورزش و جوانان که بر توسعه ورزش های دریایی تاکید فراوان دارند و با حمایت های بی شائبه دکتر آهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، همچنین بخش خصوصی، این رویداد را که نقطه عطفی در حوزه ورزش های دریایی و بادبانی است  ، به صورت مطلوب میزبانی خواهیم نمود.
در ادامه هر یک ار حاضرین به بیان فعالیت های صورت گرفته و پیش رو پرداختند و مقرر گردید مشروح گزارش فعالیت های اجرایی برنامه ریزی شده در جلسه بعدی نیز ارائه گردد.

  مسابقات سلینگ، هر ساله در نیمه دوم آبان ماه به مناسبت روز ملی کیش برگزار خواهد شد.
امسال در پنج کلاس کایت بردینگ ، ویندسرفینگ ، هابی 16 ، لیزر و آپتیمیست بمدت 6 روز برگزار می شود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076