سفر کمپرهای کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ به جزیره کیش

یکشنبه 12 دی 1400

کمپرهای کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ، از سراسر کشور به کیش سفر خواهند کرد.

حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کیش و هیات اتومبیلرانی با همکاری مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش و همکاری کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با حمایت شرکت پارسیان موتور و فیات، این رویداد بزرگ را در کیش برگزار می نمایند.

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ،  حسین نبوی مسئول حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کیش و رئیس هیات اتومبیلرانی کیش ، در خصوص این برنامه گفت:
حدود ۱۰۰ خودرو کمپر کلوپ ملی کمپینگ و کاروانیگ کشور جهت حضور در این برنامه از سراسر ایران، به سمت کیش حرکت خود را آغاز کرده و روز ۱۷ دیماه  به بندر آفتاب خواهند رسید، تمامی خودرو ها در طول مسیر شعار (کیش برای همه) را بر روی خودروهای خود نصب میکنند که اقدامی جهت ترویج فرهنگ سفر ایمن و اقتصادی از راه زمین و دریا به جزیره کیش میباشد. این خودروها مجهز به وسایل رفاهی و اقامتی هستند که مانند یک خانه کوچک می توان در آن زندگی کرد.

خودرو های شرکت کننده در این رویداد، در محل ساحل کلبه هور مستقر خواهند شد  و در طول اقامت  خود در جزیره دو برنامه خاص اجرایی خواهد شد، که شامل یک برنامه همایش است که محل آن متعاقباً اعلام خواهد شد. کیشوندان و مسافران می توانند از این خودرو ها دیدن و با این سبک زندگی بیشتر آشنا شوند. 
برنامه دیگر یک تور دور جزیره است که در طول مسیر همگان می توانند شاهد آن باشند. در زمان برگزاری این رویداد ، مدیران بخش اتومبیلرانی کانون جهانگردی و مدیران فدراسیون اتومبیلرانی نیز به کیش سفر خواهند داشت تا از نزدیک شاهد برگزاری همایش باشند و با برگزاری جلساتی با مسئولین سازمان منطقه آزاد کیش و مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، در خصوص احداث کمپ دائمی برای کمپرها مانند اکثر شهر های توریستی جهان مذاکراتی صورت گیرد.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076