رقابت ۲۴ سکواش باز کشور در جزیره زیبای کیش 

سه شنبه 4 خرداد 1400

رقابت ۲۴ سکواش باز حرفه ای کشور با هدف جایزه بزرگ از فردا در کیش آغاز می شود.

۲۴ اسکواش باز ایرانی با هدف بردن جایزه بزرگ ۳۵۰ میلیون ریالی مسابقات بین المللی اسکواش جام یاسی کیش از پنجم تا هفتم خردادماه در کیش رقابت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، پس از ۳ سال تعطیلی فعالیت اسکواش کیش به دلیل مرمت و بازسازی مجموعه اسکواش ، از فردا با برگزاری رقابت های بین المللی جام یاسی کیش شاهد برگشت اسکواش کیش در صحنه های ملی و بین المللی خواهیم بود.
رقابت های بین المللی اسکواش جام یاسی کیش 
با حمایت بخش خصوصی و همکاری انجمن حرفه‌ای اسکواش بازان جهان، فدراسیون اسکواش، هیئت اسکواش جزیره کیش و موسسۀ ورزش و تفریحات سالم کیش با حضور 24 ورزشکار برتر این رشته ورزشی از ساعت ۱۰ صبح فردا ۵ خرداد در سالن اسکواش کیش آغاز می شود.
سجاد زارعیان ، علیرضا و سهیل شاملی و علیرضا رضایی ۴ ورزشکار تیم کیش در این رقابت ها هستند که برای کسب رنکینگ و بدست آوردن جام قهرمانی با رقیبان خود مبارزه خواهند نمود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076