دیدار و گفتگو وزیر ورزش و جوانان با نمایندگان جامعه ورزش کیش

یکشنبه 23 آبان 1400

وزیر ورزش و جوانان با نمایندگان جامعه ورزش کیش دیدار و گفتگو کرد

نشست صمیمانه دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان با روسای هیئتهای ورزشی ، مربیان ، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال صبح دیروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ،در این جلسه عزیزاله فرضی پور رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: خدمات ورزشی با تعرفه بسیار ناچیز در جزیره کیش ارائه می شود که در مقایسه با دیگر استانها بسیار پایین تر است‌.
وی افزود: در طول سال از یک ورزشکار ۲۰۰هزارتومان دریافت می شود در صورتیکه در استانهای دیگر حدود ۳میلیون تومان دریافت می شود که این اختلاف قیمت را سازمان منطقه آزاد کیش جبران می کند.
فزضی پور اظهار داشت: با توجه به تعداد ورزشکاران، سازمان منطقه آزاد کیش مبلغی حدود ۳۰میلیارد تومان یارانه ورزشی پرداخت می کند.
وی بیان داشت: استفاده از خدمات تفریحی و پلاژ آقایان و بانوان ۵۰ هزار تومان هزینه دارد که برای کیشوندان ۱۲هزار تومان است، در طول ماه ۳هزار نفر از مجموعه تفریحی ما استفاده می کنند که این کمک هزینه باز هم عدد قابل توجهی می شود.
وی گفت: جزیره کیش میزبان رویدادهای ورزشی است که همه بصورت رایگان انجام می شود و از این جنبه باعث جلوگیری از خروج مقادیر بسیاری ارز از کشور شده است.
وی در پایان عنوان کرد: سرانه فضای ورزشی و تفریحی جزیره کیش ۴۳۰هزار متر است که حاصل این خدمت رسانی ورزشکارانی است که اکنون در سطح ملی افتخار آفرینی می‌کنند
همچنین در حال حاصر ۴۱ هیئت ورزشی در جزیره کیش فعال است که با توجه به همه موارد ذکر شده این منطقه به  مساعدت بیشتر وزارت ورزش و جوانان نیازمند است.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076