دیدار مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزشهای همگانی

شنبه 20 شهریور 1400

عزیزاله فرضی پور صبح امروز با دکتر صادق شیرزاد رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزشهای همگانی دیدار و گفتگو نمود

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، صبح امروز ۲۰ شهریور دکتر صادق شیرزاد رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزشهای همگانی با عزیزاله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم در محل این موسسه دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار که ، دکتر صادق چمن آرا قائم مقام و دبیر کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش های همگانی، حسین شیرازی منش رئیس هیات دوومیدانی کیش، امید حیدری رئیس کمیته پیشکسوتان ،  ندا شادمهر نائب رئیس بانوان هیات ورزشهای همگانی و جمعی از مسئولین موسسه ورزش حضور داشتند، عزیزاله فرضی پورضمن خیرمقدم به ایشان، اظهار داشت: این موسسه با توجه به اهمیت ورزش بویژه ورزشهای همگانی در حد توان از این حوزه حمایت و پشتیبانی خواهد نمود .
مدیرعامل موسسه ورزش در ادامه از حمایت های بسیار خوب سازمان منطقه آزاد کیش در میزبانی از تیم ها در ورزش قهرمانی و نیز توجه ویژه به ورزش همگانی خبر داد و گفت سازمان منطقه آزاد کیش در جهت بسط و توسعه ورزش در بین اقشار مختلف حمایت خود را به صورت یارانه در پرداخت هزینه های ورزشی اعمال می کند. به نحوی که تمامی کیشوندان و ارگانهای مختلف با کمترین هزینه از امکانات ورزش کیش بهره مند می شوند .
همچنین فرضی پور عنوان نمود این موسسه آماده همکاری در امر میزبانی مسابقات و برنامه های کمیته پیشکسوتان کشور می باشد.
در ادامه دکتر شیرزاد با تشکر از کلیه مسئولین ورزش کیش از برنامه ویژه پیاده روی در روز ۱۱ مهر در دو شهر تبریز و ساری خبر داد و از ۴ تن از پیشکسوتان این منطقه دعوت نمود در این برنامه حضور داشته باشند.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076