دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در گفت و گو با روزنامه اقتصاد کیش

ورزش یکی از محمورهای اصلی توسعه ورزش کیش است

 

ورزش فرصتی استثنائی برای جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ورزش را به معنای واقعی فرصتی استثنائی برای جزیره کیش قلمداد کرد و گفت: در جزیره کیش که محور بحث ها حول موضوع توسعه گردشگری است، ورزش می تواند بستری بسیار مناسب و کمک کننده باشد. وی افزود: ورزش از یک طرف می تواند بسیاری از اتفاقات مفرح و نشاط آور را برای کیشوندان و ساکنان جزیره رقم بزند و نشاط اجتماعی را تقویت کند از طرف دیگر می تواند با تقویت جذب گردشگران، بسیاری از فرصت های ورزشی را در اختیار مسافران و گردشگران کیش قرار دهد. از سوئی با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های کیش هم در ابعاد ملی و هم در حوزه بین المللی می تواند کمک های شایان توجهی به ورزش ملی کشور از طریق توسعه مراودات ورزشی با کشورهای مختلف جهان داشته باشد.

استفاده بانوان از سواحل جزیره کیش ظرفیتی است که در هیچ جای کشور تا کنون سابقه نداشته اما در کیش می توان بسیار بهتر از شرایط فعلی به آن پرداخت. در مجموعه پلاژ بانوان که در حال ساخت است، حتما فضایی اختصاصی برای والیبال و فوتبال ساحلی بانوان ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص بحث هایی که این روزها پیرامون استقلال و یا عدم استقلال موسسه ورزش و تفریحات سالم در شورای عالی مناطق آزاد مطرح است، با تأکید بر حفظ استقلال موسسه ورزش گفت: ساختار موسسه ورزش به گونه ای است که حتما باید استقلال خود را حفظ کند و به عنوان موسسه مستقل، دارای هویت باشد. مظفری گفت: در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پیگیر این مصوبه هستیم و حفظ استقلال موسسه ورزش اهمیت زیادی برای ما دارد

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076