دعوت سرمربی تیم ملی فوتبال به جزیره کیش

چهارشنبه 2 تیر 1400

سرمربی تیم ملی جهت سفری تفریحی به کیش دعوت شد

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که برای مرخصی به دبی سفر کرده و از آن جا قرار است برای استراحت راهی کرواسی شود، بعد از بازگشت به کشورمان سفری تفریحی به جزیره کیش خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،  تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از حضور در بازی های مقدماتی انتخابی جام جهانی ، اردوی آماده سازی اش را در این جزیره برپا کرد و شباهت آب و هوای کیش با منامه و امکانات این جزیره باعث شد ملی پوشان با شرایط بهتری قدم به بازی های انتخابی بگذارند. دراگان اسکوچیچ نیز در برنامه فوتبال برتر از مسئولان جزیره کیش بابت پذیرایی از تیم ملی و امکانات مناسبی که در اختیار ملی پوشان قرار دادند، قدردانی کرد 
 سازمان منطقه آزاد کیش ، در پی صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی، تصمیم به دعوت از دراگان اسکوچیچ گرفت تا به نوعی از زحمات این مربی در راه موفقیت تیم ملی ایران قدردانی شود.

اما اتفاق جالبی که باعث برقراری رابطه خوب میان اسکوچیچ و مسئولان ورزش منطقه آزاد کیش شده، اطمینان آنها به سرمربی تیم ملی بابت صعود قطعی این تیم به مرحله نهایی بود.
 عزیزاله فرضی پور در زمان برپایی اردو ملی پوشان در کیش به اسکوچیچ اعلام کرد تا به حال تمام تیم های باشگاهی و ملی داخلی و خارجی که در رشته های ورزشی مختلف فعال بودند و در کیش آخرین اردوی آماده سازی خود را برپا کردند، با موفقیت از رقابتهای رسمی برگشتند و کیش برای آنها خوش یمن بوده است. حالا دراگان اسکوچیچ نیز به خوش یمنی جزیره کیش پی برده است.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076