تیم تنیس یر به یر قهرمانان حذفی جام خلیج فارس

جمعه 19 آذر 1400

پایان رقابت های تنیس جام حذفی بانوان با قهرمانی البرز

رقابت های جام حذفی تنیس باشگاها و دستجات آزاد کشور در بخش بانوان که درمجموعه تنیس المپیک کیش به مدت ۲ هفته در حال برگزاری بود ، روز گذشته با مشخص شدن قهرمان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ، در فینال این رقابت ها تیم های یر ب یر البرز و آکادمی تنیس اسفندیاری مقابل هم قرار گرفتند و در نهایت نماینده البرز موفق شد با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست دهد و عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

 تیم یر ب یر با ترکیب ماندگار فرزامی ، رومینا زینالی ، شهرزاد بانی سعید به مربیگری نازنین سیوشانسی و سرپرستی باران بارانی و تیم آکادمی تنیس اسفندیاری با ترکیب سابینا شایلدولینا ، میترا ابراهیمی و صدف ایرانمتش در این دوره حضور داشتند‌.

همچنین تیم های k2 الف با ترکیب پرنیا رکن آبادی، آنیتا مهره کش، هانا سلطانی، فاطمه امیدِ، مربیگری لادن اخلاصی سرپرستی ساحل کاشانی به همراه تیم ملیوان با ترکیب پادنا قورچیان ، الهه ظفر خواه و سرپرستی نادیا اسحاقی عنوان سوم مشترک را به نام خود ثبت کردند.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور رییس فدراسیون تنیس، مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش و رییس هیات تنیس کیش، عزیزاله فرضی پور رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش برگزار شد.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076