تفاهم‌نامه همکاری مابین موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

یکشنبه 13 تیر 1400

تفاهم‌نامه همکاری مابین موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به امضاء رسید

تشکیل کمیته راهبردی مشترک، برگزاری دوره‌های آموزشی ملی و بین‌المللی، برگزاری و میزبانی رویدادها و مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی دانشگاهی و تشکیل کارگروه مشترک جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌های جام جهانی 2022 قطر از سرفصل‌های مهم این تفاهم‌نامه است.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، نشست مشترک عزیزاله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم با دکتر مجید علی‌زاده، رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، در خصوص زمینه‌ی فعالیت های ورزشی و علوم ورزش، از جمله جذب استادان بین‌المللی، امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه‌های مطرح دنیا و برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی ورزش دانشجویی، همچنین استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه تهران در توانمندسازی مربیان، ورزشکاران و مدیران ورزشی در جزیره کیش برگزار شد.
  
 فرضی پور، مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، با اشاره به امکانات مناسب ورزشی ، برنامه ریزی در جهت  ارتقا دانش مربیان و ورزشکاران جزیره کیش و میزبانی تیم‌های ملی و رویدادهای بین‌المللی را از فعالیت های این موسسه عنوان نمود . و ابراز امیدواری کرد موسسه ورزش و تفریحات سالم با بهره جستن از ظرفیت های موجود منطقه در راستای بسط و گسترش  ورزش بویژه ورزش دانشجویی تلاش خواهد نمود.

مدیرعامل مؤسسه ورزش و تفریحات سالم ، هم‌چنین به اثرگذاری دانشگاه تهران در سطح ملی و جزیره کیش اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود، با همکاری دانشگاه تهران و در راستای ارتقای سطح دانش فعالان و علاقه‌مندان ورزش جزیره کیش و برگزاری رویدادهای ورزشی، گام‌های موثری برداشته شود.

دکتر مجید علی‌زاده، رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، با بیان اهداف این پردیس در عرصه ملی و بین‌المللی به‌ویژه در زمینه‌ی فعالیت های ورزشی و علوم ورزش، از جمله جذب استادان بین‌المللی، امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه‌های مطرح دنیا و برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی ورزشی دانشجویی، بر ظرفیت‌های دانشگاه تهران در توانمندسازی مربیان، ورزشکاران و مدیران ورزشی در جزیره کیش، تاکید کرد و آمادگی این پردیس را برای میزبانی مسابقات ورزش های ساحلی دانشجویان دانشگاه‌های آسیا اعلام داشت.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076