تساوی بازی ایران و مالزی

جمعه 14 خرداد 1400

تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در اولین دیدار مقابل مالزی با تساوی ۱-۱ متوقف شد

 به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، رقابت های فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۲۲ ناشنوایان آسیا ،اقیانوسیه از روز گذشته ۱۲ خرداد در جزیره کیش آغاز شد‌

 تیم ملی ایران در اولین دیدار از ساعت ۱۸ در زمین شماره یک المپیک به مصاف تیم مالزی رفت  و در دقیقه ۱۶ نیمه اول محمدالمحمد  یار   شماره هشت تیم مالزی موفق شد از فرصت خطای بازیکنان ایران استفاده و دروازه را باز کند.
اما ملی پوشان ایران ۲ دقیقه بعد از دریافت گل ،در یک ضد حمله  توسط علی زینالوند در دقیقه ۱۸ گل تساوی را وارد دروازه حریف نمودند و در نهایت این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.
سرمربی تیم ملی ناشنوایان در پایان این دیدار، با بیان اینکه گرما و شرجی هوا از جمله دلایل افت تیم بود گفت: در بازی بعد مقابل عراق  امیدوارم بتوانیم با کسب سه امتیاز بازی یکی از مدعیان کسب جواز حضور در المپیک باشیم.
تیم های ملی ازبکستان و کره جنوبی نیز همزمان در زمین شماره ۲ المپیک به مصاف هم رفتند که تیم ازبکستان موفق شد در یک بازی پر گل چهار بر صفر حریف خود را شکست داده و  سه امتیاز بازی را از آن خود کند
تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود روز یکشنبه ۱۶ خرداد به مصاف عراق خواهد رفت.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076