تداوم پیگیری سهم آفرینی کیش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

یکشنبه 9 آبان 1400

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: پیگیری سهم آفرینی این جزیره در جام جهانی ۲۰۲۰ قطر تداوم دارد و در این خصوص از سفیر قطر برای بازدید و ارزیابی وضعیت موجود زیرساخت های ورزشی و گردشگری دعوت به عمل آمده است.

عزیز الله فرضی پور اظهار داشت: پاییز سال آینده قطر میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال است با توجه به نزدیکی کیش به این کشور استفاده از این فرصت از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار این موسسه به نمایندگی از سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

وی یادآور شد: جزیره کیش با داشتن شرایط آب و هوایی مشابه با کشور قطر ، بدون ویزا بودن جزیره جهت حضور تیم ها و ورزشکاران خارجی، داشتن زیرساختهای مناسب فرودگاهی به لحاظ خطوط پروازی، لجستیک بندری، امکانات ورزشی، گردشگری، سیاحتی، اقامتی، درمانی، تجاری و تفریحی قابلیت سهم افرینی در این رویداد جهانی را دارد.

وی اضافه کرد: به همین دلیل موسسه ورزش و تفریحات سالم  پیگیری هایی را از طریق وزارت امور خارجه و سفارت ایران در کشور قطر انجام داده و آمادگی لازم ایجاد شده  تا با دعوت از سفیر کشور قطر در تهران به جزیره کیش، ظرفیت ها، قابلیت ها و زیرساخت ها  را مورد ارزیابی قرار داده و با همکاری مسئولان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی جزیره دبرای میزبانی از هواداران و ایجاد تعاملات سازنده برنامه ریزی لازم صورت بگیرد.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076