برگزاری مسابقات والیبال نشسته در کیش

سه شنبه 30 شهریور 1400

کیش به عنوان محل برگزاری مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا در ایران انتخاب شده است

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ،  و به نقل از مهر، به دنبال پیشنهاد مطرح شده از سوی مسئولان والیبال نشسته ایران و موافقت مدیران آسیایی این رشته، دوره جدید مسابقات قهر  مانی آسیا به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

همچنین طبق توافقات حاصل شده قرار است مسابقات در جزیره کیش پیگیری شود. این جزیره طی روزهای ۱۸ تا ۲۳ آبان ماه (۹ تا ۱۴ نوامبر) میزبان شرکت کنندگان در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا خواهد بود. تیم های شرکت کننده از ۱۵ آبان ماه (۶ نوامبر) وارد کیش می شوند.
 
با اعلام آمادگی ژاپن و قرار گرفتن این تیم کنار ایران، عراق، قزاقستان، هند و کره جنوبی تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا به ۶ رسیده است.

تفاهم نامه برگزاری مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا میان مسئولان ایرانی و آسیایی این رشته امروز امضا خواهد شد. بعد از آن زمان دقیق رقابت ها نهایی خواهد شد اما طبق برنامه اولیه آبان ماه برای برگزاری مسابقات در نظر گرفته شده است.
شرکت در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا برای شرکت کنندگان در این رقابت ها حکم ورودیه برای بازی های پاراآسیایی را دارد که شهریورماه سال آینده در چین برگزار خواهد شد

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076