برگزاری اولین دوره آموزشی سیلینگ نوجوانان در جزیره کیش

چهارشنبه 10 آذر 1400

اولین دوره آموزشی سیلینگ نوجوانان در جزیره کیش برگزار می شود

عزیزالله فرضی پور رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش از برگزاری اولین دوره آموزشی سیلینگ (قایقرانی بادبانی) در جزیره زیبای کیش خبر داد 

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ،این دوره آموزشی توسط هیئت قایقرانی کیش و در راستای توسعه ورزشهای دریایی بالاخص سیلینگ ، ویژه  نوجوانان رده سنی 8 تا 13 سال از روز شنبه 13 آذر ماه بمدت یک هفته در محل هیئت قایقرانی کیش برگزار خواهد شد.
عزیزاله فرضی پور در این خصوص گفت: در تلاشیم با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و بهره گیری از ظرفیت های منطقه ، ، بیش از پیش توجه به رشته های ورزشی دریایی بالاخص رشته های المپیکی را مدنظر قرار دهیم . 
کلاس آپتیمیست سیلینگ نیز بعنوان الفبای بادبانی در تمام جهان دروازه ورود نوجوانان به این ورزش جذاب دریایی است. آینده جزیره کیش نیز در دستان همین نوجوانان و جوانان است و می توان با برنامه ریزی مناسب کیش را به قطب قهرمانان ورزشهای دریایی آسیا تبدیل نمود.
علاقه مندان می توانند برای حضور فرزندان خود در این دوره آموزشی با شماره 09396812677 تماس حاصل نمایند.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076