بازسازی مجموعه سوارکاری المپیک کیش

چهارشنبه 23 تیر 1400

بازسازی مجموعه سوارکاری کیش در دستور کار قرار گرفت

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مجموعه سواری کاری المپیک توسط شرکت عمران ، آب و خدمات کیش بازسازی می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، معراج نادری فصیح سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان و عبدالنبی شرفی سرپرست شرکت عمران ،آب و خدمات از محل مانژ سوارکاری دیدن کردند.
 در این بازدید که عزیزاله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم ایشان را همراهی می کرد؛ در خصوص بازسازی سریع این مجموعه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت .
 شرفی در این بازدیدگفت : با توجه به اهمیت روحیه نشاط اجتماعی و تاثیر مسابقات اسب دوانی در ایجاد یک فضای مفرح شرکت عمران، آب وخدمات تلاش می کند تا با بازسازی مجموعه سوارکاری فرصت استفاده از این مجموعه برای ساکنان و گردشگران منطقه فراهم شود
مجموعه سوارکاری کیش در سال ۱۳۷۲ به منظور برگزاری مسابقات بین المللی خلیج فارس تأسیس شده و تاکنون توانسته با بهره گیری از ظرفیت های بالای جزیره زیبای کیش و تلاش متخصصان آن بخش امکاناتش را به استانداردهای جهانی نزدیک کند؛ پیست کورس استاندارد، مانژ صحرایی، محوطه بزرگ و اصطبل های استاندارد شواهدی بر اثبات این ادعا هستند.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076