بازدید مدیرعامل سازمان متطقه آزاد کیش از اردوی تیم های ملی بوکس و والیبال ساحلی

چهارشنبه 16 تیر 1400

مدیرعامل سازمان متطقه آزاد کیش از اردوی تیم های ملی بوکس و والیبال ساحلی بازدید کردند.

دکتر آهنگران حمایت همه جانبه از تیم های ورزشی به ویژه ورزش های قهرمانی را از مهمترین برنامه های سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عصر چهارشنبه ۱۶ تیر در بازدید از اردوهای تیم ملی بوکس و والیبال ساحلی؛ جزیره کیش را به عنوان پایگاه اصلی برگزاری ادوهای تیم ملی معرفی کرد.
آهنگران با بیان این که برگزاری باشکوه مسابقات جهانی والیبال ساحلی جزیره کیش در سال ۱۳۹۶ سبب استقبال گسترده علاقمندان به این ورزش شد، اظهار داشت: با تایید فدارسیون جهانی؛ شن و ماسه زمین والیبال ساحلی جزیره کیش مرغوب ترین شن و ماسه در سطح منطقه است از این رو کیش می تواند میزبان شایسته برگزای مسابقات جهانی در این منطقه باشد.
وی حمایت همه جانبه از تیم های ورزشی به ویژه ورزش های قهرمانی را از مهمترین برنامه های سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و افزود: تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز علاقمندان به ورزش و اردوهای تیم ملی این منطقه در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: جزیره کیش به مقصد تیم های ورزشی کشور تبدیل شده است.
به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شرایط برگزاری کمپ ورزشی و کمپ های ورزشی مشابه در جزیره فراهم می شود تا این منطقه در سطح کشور به عنوان منطقه پیشرو جهت میزبانی از تیم های ورزشی و برگزاری مسابقات ملی و بین المللی باشد.
جعفر آهنگران خاطر نشان کرد: با تدوین برنامه عملیاتی، امکانات و تجهیزات ورزشی این منطقه در فصل های مختلف سال برای میزبانی از اردوهای ورزشی تامین شده است.
آهنگران تعامل سازنده سازمان منطقه آزاد کیش با وزارت ورزش و جوانان کشور را نوید بخش اقدامات توسعه ای در حوزه های مختلف ورزشی عنوان کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن قدردانی از اطلاع رسانی به موقع صدا و سیمای مرکز کیش گفت: نقش موثر صدا و سیما در سرعت بخشیدن به اطلاع رسانی به موقع و آگاهی سازی جامعه قابل تقدیر است.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076