انتصاب دکتر حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان کشور

پنجشنبه 4 شهریور 1400

پیام تبریک جامعه ورزش کیش به دکتر سجادی

عزیزاله فرضی پورمدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم و جامعه ورزش کیش، انتخاب دکتر حمید سجادی را بعنوان وزیر ورزش و جوانان کشور  تبریک گفتند.

متن پیام بشرح زیر است:

انتخاب بجا و شایسته دکتر حمید سجادی که با رای اکثریت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی صورت گرفت نشان از درایت، کارآمدی و مقبولیت ایشان داشته و بدون شک تلاش ها ، خدمات و برنامه های متعدد اعلام شده از سوی ایشان می تواند منشا خیر و برکت و موفقیت ورزش کشور و بویژه در عرصه های بین المللی باشد.

بدون تردید این مسئولیت مهم  برای وزیر محترم ورزش و جوانان فرصتی است نیک برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی،ملت بزرگ ایران و جامعه فهیم و زحمتکش ورزش کشور و انشاالله علم و تجربه ایشان که حاصل سالها حضور در عرصه ورزش قهرمانی و مدیریتی است، زمینه رشد و تعالی بیش از پیش ورزش در تمامی عرصه های قهرمانی و همگانی را فراهم نماید.

اینجانب و جامعه ورزش کیش کسب رأی اعتماد قاطع از نمایندگان خانه ملت را به حضرتعالی بعنوان وزیرجدید ورزش و جوانان کشورمان تبریک عرض نموده و برای شما برادر متعهد و گرانقدر در کرسی مدیریت ورزش و جوانان، از خداوند متعال آرزوی توفیقات روزافزون در مسیر پیش رو را خواستاریم.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076