امضاء تفاهم نامه مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش با انجمن ورزش شرکت‌های ایران 

یکشنبه 9 آبان 1400

تفاهم نامه همکاری ورزشی بین مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش وانجمن ورزش شرکت های ایران به امضاء رسید  

به گزارش روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ، صبح امروز عزیزاله فرضی پور رئیس این مرکز با سید امیر حسینی رئیس انجمن ورزش شرکت های ایران در محل این مرکز دیدار و گفتگو نمود و در پایان این دیدار تفاهم نامه همکاری ورزشی بین طرفین به امضاء رسید.
 انجمن ورزش شرکت های ایران در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود آغاز نمود و با همکاری فدراسیون ورزش کارگری در جهت توسعه و ترویج ورزش و سلامت در بین جامعه کار و تلاش و شرکت‌ها در  حال فعالیت است.
 سیدامیرحسینی در خصوص این انجمن گفت ، انجمن ورزش شرکت‌های ایران به دنبال تحقق «کار و زندگی بهتر از طریق ورزش» است. و امید است با همکاری مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ورزش کارگری و فعالیت این قشردر زمینه ورزشی گسترش یابد.
وی همچنین اعلام نمود که این انجمن در تلاش است با همکاری مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، مسابقات فوتبال هفت نفره شرکت های جهان در سال ۲۰۲۲  را در صورت اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح   به میزبانی جزیره کیش برگزار نماید.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076