افتتاح موزه ورزشی، کتابخانه علوم ورزشی و کلاس آموزش استعداد یابی توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

دوشنبه 24 خرداد 1400

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش
موزه ورزش کیش افتتاح شد

دکتر آهنگران در مراسم افتتاح موزه ورزش ، مرکز آموزش و استعدادیابی و کتابخانه علوم ورزشی مجموعه ورزشی المپیک  بر لزوم استفاده از تمامی توان خود جهت بهسازی و رونق افزایی ورزش جزیره تاکید نمود .

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، صبح امروز ۲۴ خرداد ، موزه ورزش ، مرکز آموزش و استعداد یابی و کتابخانه علوم ورزشی در مجموعه المپیک کیش در مراسمی رسمی باحضور دکتر جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، تنی چند از معاونین سازمان ، هیات امنا و  مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم، افتتاح و به بهره‎برداری رسید
دکتر آهنگران در این مراسم با اشاره به مدیریت خوب و وجود هیات امنای قدرتمند در موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، بر ارتقاء کیفیت اماکن ورزشی برای بازگشت به دوران طلایی خود تاکید کرد.
عزیزاله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز در خصوص راه اندازی مرکز آموزش و استعداد یابی ورزش منطقه آزاد کیش گفت: با حمایت های دکتر آهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش این مجموعه با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال آماده بهره برداری شد.
وی افزود: در مرکز آموزش و استعداد یابی ورزش کیش کتابخانه علوم ورزشی برای علاقمندان به منابع علمی معتبر و همچنین دانشجویان این رشته با هدف ارتقا علمی ورزش جزیره تعبیه شده و این مرکز امروز راه اندازی می شود تا با دعوت از اساتید فدراسیون های ورزشی، وزارت ورزش و دانشگاه های حاضر در کیش هیات های ورزشی، مربیان، داوران و ورزشکاران را جهت ارتقا سطح علم و دانش حمایت کند.
فرضی پور اظهار داشت: موزه ورزش کیش نیز با اعتبار 5 میلیارد ریالی و حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان محلی برای نگهداری افتخارات ورزشکاران، پیشکسوتان در ادوار گذشته کیش و انگیزه ای برای ورزشکاران دیگر امروز افتتاح شد.
مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش تعمیرات سیستم های خنک کننده، رسیدگی به ابنیه و تاسیسات ورزشی را از موارد مورد تاکید مدیرعامل سازمان عنوان کرد و گفت : از هفته آینده عملیات رسیدگی به اماکن ورزشی کیش آغاز می شود تا مجموعه هایی مطلوب برای برگزاری کلاس های آموزشی، اردوها و مسابقات بین المللی آماده کنیم.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076