استقبال گردشگران نوروزی از امکانات ورزشی و تفریحی

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش به منظور ایجاد فضای شاد و مفرح در بین گردشگران نوروزی ، براساس سنوات گذشته امکان استفاده از اماکن ورزشی و تفریحی در ایام نوروز را برای گردشگران مهیا نموده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم ،مجموعه های سوارکاری ،زمین های تنیس و پایگاه ورزش های همگانی به منظور ارائه امکانات ورزشی و تفریحی در بین گردشگران ، در ایام نوروز فعال می باشد.

در همین راستا پایگاه ورزش همگانی واقع در ضلع شرقی اسکله بزرگ تفریحی با امکاناتی از قبیل فوتبال صابونی ،فوتبال حبابی ،فوتبال ساحلی ،والیبال ساحلی ،طناب زنی ،تشک پرش ،لیزرتک ،دارت ،مچ اندازی و بازی های همگانی فعالیت نموده و مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.

مجموعه سوارکاری المپیک در راستا فرهنگ استفاده از اسب و سوارکاری اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت می نماید.

مجموعه زمین های تنیس نیز برای علاقه مندان به این رشته مفرح ورزشی آماده ارائه خدمات می باشد.

شایان ذکر است از 28 اسفند ماه تا کنون 1150 نفر در ورزش های همگانی ،45 نفر در سوارکاری ،62نفر در مجموعه تنیس از امکانات ورزشی و تفریحی استفاده نمودند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن 44422511-076 تماس حاصل فرمایند.

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076