اختصاص دویست میلیارد ریال برای ساخت کمپ ورزشی تیم ملی در جزیره کیش

سه شنبه 11 خرداد 1400

وزیر ورزش و جوانان کشورمان  با تاکید برتامین نیاز مالی تیم ملی فوتبال، از تخصیص۲۰۰ میلیاردریال اعتبار برای ساخت کمپ ورزشی درکیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش: مسعود سلطانی‌فر  در بازدید از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال با تقدیراز مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش برای حمایت ازتیم ملی و میزبانی شایسته ازملی پوشان و  تقدیر از عوامل تیم ملی و مدیران فدراسیون فوتبال، گفت : با انعقاد تفاهم‌نامه بین فدراسیون فوتبال و منطقه آزاد کیش، قرار است که کمپ آماده‌سازی برای تیم ملی فوتبال در جزیره کیش ایجاد شود.
وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: در صورت ساخت این کمپ وزارت ورزش و جوانان برای امسال ۲۰۰میلیارد ریال اختصاص خواهد داد که بلافاصله عملیات اجرایی انجام شود تا یک کمپ خوب در این منطقه داشته باشیم.

وی به شرایط خوب اردوی تیم ملی در کیش اشاره کرد و افزود: با توجه به تشابه شرایط آب و هوایی کیش و بحرین ، این اردو توانست به روند آماده‌ سازی تیم ملی کمک کند.
تیم ملی فوتبال کشورمان پس از اردوی خود در کیش ، دیروز با پرواز اختصاصی به منامه بحرین عزیمت کردند و پس از ورود به هتل محل اقامت تست PCR از بازیکنان گرفته شده که در صورت منفی بودن تست ، امروز از ساعت ۱۹ اولین تمرین خود را برگزار خواهند نمود.

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076